AFACup.com
Op zondag 23 juni omstreeks 20:00 uur werd in Alphen aan den Rijn de loting voor de AFA Cup 2019 verricht. De loting werd verricht door niemand minder dan
dhr. Gert-Jan Schotanus,
Wethouder Sport - Alphen aan den Rijn en
dhr. Jan Vos,
Scheidsrechter KNVB en Coördinator AFA Cup.
De Loting wordt net zoals vorig jaar weer opgenomen door dhr. Gabrian van Houdt . De loting versturen wij vervolgens via al onze sociale media kanalen, zodat jullie dit op welk gewenst moment terug kunnen kijken. Coaches krijgen daarnaast de uitslag van de loting per mail toegestuurd.
Wedstrijdschema
Omdat de poules definitief zijn gemaakt, kan ook het wedstrijdschema opgesteld worden. Hier hebben we even goed de tijd voor genomen.
* Alle nummers
1 & 2
van elke poule kwalificeren zich automatisch voor de
AFA Cup
en spelen vervolgens voor de hoofdprijs van €1500.
29/06/19 | 09:00 |
Galatasaray
|
Team Nio
|
0 - 0 |
29/06/19 | 09:30 |
Tolhuisen Beloften
|
Barcaboys
|
0 - 3 |
29/06/19 | 10:00 | Galatasaray |
FCADAM
|
3 - 0
|
29/06/19 | 11:00 |
Team Nio
|
Tolhuisen Beloften
|
3 - 0
|
29/06/19 | 11:30 |
FCADAM
|
Barcaboys
|
0 - 3
|
29/06/19 | 12:00 |
Tolhuisen Beloften
|
Galatasaray
|
0 - 3
|
29/06/19 | 13:00 | Barcaboys | Team Nio | 1 - 2 |
29/06/19 | 13:30 | FCADAM | Tolhuisen Beloften | 3 - 3 |
29/06/19 | 14:00 | Barcaboys | Galatasaray |
0 - 0
|
229/06/19 | 15:00 | Team Nio | FCADAM | 3 - 0 |
Poule
A
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
Team Nio
|
4
|
3 |
0
|
1
|
10
|
+ 7
|
2. |
Galatasaray
|
4
|
2
|
0
|
2
|
8
|
+ 6
|
3. |
Barcaboys
|
4
|
2
|
1
|
1
|
7
|
+ 5
|
4. |
Tolhuisen Beloften
|
4
|
0
|
4
|
0
|
0
|
- 12
|
5. | FCADAM |
4
|
0 | 4 | 0 | 0 | - 12 |
29/06/19 | 09:00 |
FG Boys
|
FCDAMSCO
|
2 - 0
|
29/06/19 | 09:30 |
de Papiwenkers + Ilias
|
The Hague City
|
2 - 2
|
29/06/19 | 10:00 |
Tim & Ozan's Army
|
FG Boys
|
0 - 3
|
29/06/19 | 11:00 |
FCDAMSCO
|
de Papiwenkers + Ilias
|
3 - 1
|
29/06/19 | 11:30 |
Tim & Ozan's Army
|
The Hague City
|
0 - 3
|
29/06/19 | 12:00 |
FG Boys
|
de Papiwenkers + Ilias
|
2 - 0
|
29/06/19 | 13:00 | The Hague City | FCDAMSCO | 3 - 1 |
29/06/19 | 13:30 | De Papiwenkers + Ilias | Tim & Ozan's Army | 3 - 0 |
29/06/19 | 14:00 | The Hague City | FG Boys | 0 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | FCDAMSCO | Tim & Ozan's Army | 3 - 0 |
Poule B
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
FG Boys
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10
|
+ 7
|
2. |
The Hague City
|
4
|
2
|
0
|
2
|
8
|
+ 5
|
3. |
FCDAMSCO
|
4
|
2
|
0
|
0
|
6
|
+ 1
|
4. |
de Papiwenkers + Ilias
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
- 1
|
5. | Tim & Ozan's Army |
4
|
0 | 4 | 0 | 0 |
- 12
|
29/06/19 | 09:00 |
El Marssa
|
FC YoungMix
|
3 - 1
|
29/06/19 | 09:30 |
FC Maiwand
|
Tolhuisen
|
0 - 1
|
29/06/19 | 10:00 |
FC White Eagles
|
El Marssa
|
0 - 2
|
29/06/19 | 11:00 |
FC YoungMix
|
FC Maiwand
|
1 - 0
|
29/06/19 | 11:30 |
FC White Eagles
|
Tolhuisen
|
1 - 2
|
29/06/19 | 12:00 |
El Marssa
|
FC Maiwand
|
2 - 0
|
29/06/19 | 13:00 | Tolhuisen | FC YoungMix | 3 - 0 |
29/06/19 | 13:30 |
FC Maiwand
|
FC White Eagles | 0 - 3 |
29/06/19 | 14:00 | Tolhuisen | El Marssa | 3 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | FC YoungMix | FC White Eagles | 0 - 3 |
Poule
C
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
Tolhuisen
|
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
+ 8
|
2. |
El Marssa
|
4
|
3
|
1
|
0
|
9
|
+ 3
|
3. |
FC White Eagles
|
4
|
2
|
2
|
0
|
6
|
+ 3 |
4. |
FC YoungMix
|
4
|
1
|
3
|
0
|
3
|
- 7
|
5. | FC Maiwand Antwerpen | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | - 7 |
29/06/19 | 09:00 |
Real Barca
|
Colombia
|
0 - 3
|
29/06/19 | 09:30 |
Team 010
|
Mollo United
|
0 - 5
|
29/06/19 | 10:00 |
FC Orga Sarnaam
|
Real Barca
|
0 - 1
|
29/06/19 | 11:00 |
Colombia
|
Team 010
|
3 - 1
|
29/06/19 | 11:30 |
FG Orga Sarnaam
|
Mollo United
|
0 - 2
|
29/06/19 | 12:00 |
Real Barca
|
Team 010
|
4 - 0
|
29/06/19 | 13:00 | Mollo United | Colombia | 4 - 0 |
29/06/19
|
13:30 | Team 010 | FC Orga Sarnaam | 0 - 2 |
29/06/19 | 14:00 | Mollo United | Real Barca | 0 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | Colombia | FC Orga Sarnaam | 1 - 0 |
Poule D
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
Mollo United
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10
|
+ 11
|
2. |
Colombia
|
4
|
3
|
1
|
0
|
9
|
+ 2
|
3. |
Real Barca
|
4
|
2
|
1
|
1
|
7
|
+ 2
|
4. |
FC Orga Sarnaam
|
4
|
1
|
3
|
0
|
3
|
- 2
|
5. | Team 010 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | - 13 |
29/06/19 | 09:00 |
Shahmama
|
Rvc Celeritas
|
0 - 1
|
29/06/19 | 09:30 |
Ultieme Team
|
België
|
3 - 0
|
29/06/19 | 10:00 |
Caribbean Fever
|
Shahmama
|
0 - 3
|
29/06/19 | 11:00 |
Rvc Celeritas
|
Ultieme Team
|
0 - 0
|
29/06/19 | 11:30 |
Caribbean Fever
|
België
|
0 - 1
|
29/06/19 | 12:00 |
Shahmama
|
Ultieme Team
|
0 - 6
|
29/06/19 | 13:00 | Belgiē | Rcv Celeritas | 3 - 1 |
29/06/19 | 13:30 |
Ultieme Team
|
Caribbean fever | 1 - 2 |
29/06/19 | 14:00 | België | Shahmama | 2 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | Rvc Celeritas | Caribbean Fever | 0 - 1 |
Poule E
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
België
|
4
|
3
|
0
|
0
|
9
|
+ 2
|
2. |
Ultieme Team
|
4
|
2
|
1
|
1
|
7
|
+ 8
|
3. |
Caribbean Fever
|
4
|
2
|
2
|
0
|
6
|
- 2
|
4. |
Rvc Celeritas
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
- 2
|
5. | Shahmama |
4
|
1 | 3 | 0 | 3 | - 6 |
29/06/19 | 09:00 |
Sunni Boys NL
|
Uyghur United
|
2 - 2
|
29/06/19 | 09:30 |
AFA Cup
|
TVO
|
0 - 2
|
29/06/19 | 10:00 |
Peru
|
Sunni Boys NL
|
0 - 1
|
29/06/19 | 11:00 |
Uyghur United
|
AFA Cup
|
2 - 1
|
29/06/19 | 11:30 |
Peru
|
TVO
|
0 - 3
|
29/06/19 | 12:00 |
Sunni Boys NL
|
AFA Cup
|
1 - 4
|
29/06/19 | 13:00 | TVO | Uyghur United | 2 - 0 |
29/06/19 | 13:30 | AFA Cup | Peru | 2 - 0 |
29/06/19 | 14:00 | TVO | Sunni Boys NL | 3 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | Uyghur United | Peru | 3 - 2 |
Poule F
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
TVO
|
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
+ 10
|
2. |
Uyghur United Belgium
|
4
|
2
|
0
|
1
|
7
|
+ 0
|
3. |
AFA Cup
|
4
|
2
|
2
|
0
|
6
|
+ 2
|
4. |
Sunni Boys NL
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
- 5
|
5. | Peru | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | - 7 |
29/06/19 | 09:00 |
Portugal
|
Zuid-Oost United
|
2 -0
|
29/06/19 | 09:30 |
Zengange
|
Team FZN
|
1 - 1
|
29/06/19 | 10:00 |
Team R&R
|
Portugal
|
0 - 1
|
29/06/19 | 11:00 |
Zuid-Oost United
|
Zengange
|
0 - 3
|
29/06/19 | 11:30 |
Team R&R
|
Team FZN
|
0 - 1
|
29/06/19 | 12:00 |
Portugal
|
Zengange
|
1 - 2
|
29/06/19 | 13:00 | Team FZN | Zuid-Oost United | 3 - 0 |
29/06/19 | 13:30 | Zengange | Team R&R | 2 - 0 |
29/06/19 | 14:00 | Team FZN | Portugal | 3 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | Zuid-Oost United | Team R&R | 0 - 0 |
Poule G
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
Team FZN
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10
|
+ 7
|
2. |
Zengange
|
4
|
3
|
1
|
1
|
10
|
+ 6
|
3. |
Portugal
|
4
|
2
|
2
|
0
|
6
|
- 1
|
4. |
Team R&R
|
4
|
0
|
3
|
1
|
1
|
- 4
|
5. | Zuid-Oost United | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | - 8 |
29/06/19 | 09:00 |
Team Overvecht
|
Team Losjes
|
2 - 0
|
29/06/19 | 09:30 |
FC Setaragan
|
FC United
|
1 - 0
|
29/06/19 | 10:00 |
NRN Belgium
|
Team Overvecht
|
0 - 3
|
29/06/19 | 11:00 |
Team Losjes
|
FC Setaragan
|
0 - 1
|
29/06/19 | 11:30 |
NRN Belgium
|
FC United
|
0 - 3
|
29/06/19 | 12:00 |
Team Overvecht
|
FC Setaragan
|
0 - 0
|
29/06/19 | 13:00 | FC United | Team Losjes | 1 - 0 |
29/06/19 | 13:30 | FC Setaragan | NRN Belgium | 1 - 0 |
29/06/19 | 14:00 | FC United | Team Overvecht | 0 - 6 |
29/06/19 | 15:00 | Team Losjes | NRN Belgium | 6 - 0 |
Poule H
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
Team Overvecht
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10
|
+ 11
|
2. |
FC Setaragan
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10
|
+ 3
|
3. |
FC United
|
4
|
2
|
2
|
0
|
6
|
- 3
|
4. |
Team Losjes
|
4
|
1
|
3
|
0
|
3
|
+ 2
|
5. | NRN Belgium | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | - 13 |
29/06/18 | 10:30 |
Team Talent
|
WHPH/SkillzMasters
|
1 - 9
|
29/06/18 | 11:00 |
vv. Capelle
|
Chaara Football Academy
|
3 - 0
|
29/06/18 | 11:30 |
Team Lustig
|
Team Talent
|
6 - 3
|
29/06/18 | 12:00 |
WHPH/SkillzMasters
|
vv. Capelle
|
3 - 2
|
29/06/19 | 12:30 | Team Lustig | Chaara Football Academy | 7 - 1 |
29/06/19 | 13:00 | Team Talent | vv. Capelle | 2 - 2 |
29/06/18 | 13:30 |
Chaara Football Academy
|
WHPH/SkillzMasters
|
3 - 15
|
29/06/18 | 14:00 |
vv. Capelle
|
Team Lustig
|
3 - 5
|
29/06/19 | 14:30 | Chaara Football Academy | Team Talent | 3 - 0 |
29/06/19 | 15:00 | WHPH/SkillzMasters | Team Lustig | 3 - 2 |
Poule I (JO13)
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
WHPH/SkillzMasters
|
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
+ 22
|
2. |
Team Lustig
|
4
|
3
|
1
|
0
|
9
|
+ 10
|
3. |
vv. Capelle
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
+ 0
|
4. |
Chaara Football Academy
|
4
|
1
|
3
|
0
|
3
|
- 18
|
5. |
Team Talent
|
4 | 0 |
3
|
1 |
1
|
- 14 |
29/06/18 | 10:30 |
Oliveo Pijnacker
|
Haarlem-Kennemerland.2
|
0 - 13
|
29/06/18 | 11:00 |
Haarlem-Kennemerland.1
|
EM Voetbal Academy
|
1 - 3
|
29/06/18 | 11:30 |
Akachar Sports
|
Oliveo Pijnacker
|
6 - 0
|
29/06/18 | 12:00 |
Haarlem-Kennemerland.2
|
Haarlem-Kennemerland.1
|
3 - 3
|
29/06/19 | 12:30 |
Akachar Sports
|
EM Voetbal Academy |
1 - 6
|
29/06/19 | 13:00 |
Oliveo Pijnacker
|
Haarlem-Kennemerland.1
|
0 - 12 |
29/06/18 | 13:30 |
EM Voetbal Academy
|
Haarlem-Kennemerland.2
|
7 - 0
|
29/06/18 | 14:00 |
Haarlem-Kennemerland.1
|
Akachar Sports
|
2 - 5
|
29/06/19 | 14:30 |
EM Voetbal Academy
|
Oliveo Pijnacker
|
2 - 0 |
29/06/19 | 15:00 |
Haarlem-Kennemerland.2
|
Akachar Sports
|
2 - 3 |
Poule J (JO13)
|
Team. | G | W | V | D | Pnt | Saldo |
1.
|
EM Voetbal Academy
|
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
+ 16
|
2. |
Akacharsports
|
4
|
3
|
1
|
0
|
9
|
+ 5
|
3. |
Haarlem-Kennemerland.1
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
+ 7
|
4. |
Haarlem-Kennemerland.2
|
4
|
1
|
2
|
1
|
4
|
+ 5
|
5. |
Oliveo Pijnacker
|
4 | 0 |
4
|
0
|
0
|
- 33
|
Last.16 | 29/06/19 | A1 -H2 | Team Nio | FC Setaragan | 1 - 0 |
Last.16 | 29/06/19 | B1 - G2 | FG Boys | Zengange | 0 - 1 |
Last.16 | 29/06/19 |
C1 - F2
|
Tolhuisen | Uyghur United Belgium | 3 - 1 |
Last.16 | 29/06/19 | D1 - E2 | Mollo United |
Ultieme Team
|
3 - 0 |
Last.16 | 29/06/19 | E1 - D2 | België | Colombia | 1 - 0 |
Last.16 | 29/06/19 | F1 - C2 | TVO | El Marssa | 0 - 0 * TVO wns 4-2 pen |
Last.16 | 29/06/19 | G1 - B2 | Team FZN | The Hague City | 1 - 0 |
Last.16 | 29/06/19 | H1 - A2 | Team Overvecht | Galatasaray | 0 - 0 * Galatasaray wns 7-8 pen |
JO13 - Halve Finale | 29/06/19 | I1 -J2 |
WHPH/SkillzMasters
|
Akachar Sports
|
1 - 0 |
JO13 - Halve Finale
|
29/06/19 | J1 - I2 |
EM Voetbal Academy
|
Team Lustig
|
1 - 0
|
QF - Last.8 | 29/06/19 | A1 -H2 | Team Nio |
Zengange
|
0 - 1
|
QF - Last.8 | 29/06/19 | B1 - G2 |
Tolhuisen
|
Mollo United
|
0 - 1 |
QF - Last.8 | 29/06/19 |
C1 - F2
|
België
|
TVO
|
0 - 0 * TVO wns 4-2 pen
|
QF - Last.8 | 29/06/19 | D1 - E2 |
Team FZN
|
Galatasaray
|
1 - 0 |
JO13 - 3e & 4e Plaats
|
29/06/19 | I1 -J2 |
Akachar Sports
|
Team Lustig
|
* 5 - 3 penalty's
|
SF - Last.4 | 29/06/19 | A1 -H2 |
Zengange
|
Mollo United
|
0 - 1
|
SF - Last.4 | 29/06/19 | B1 - G2 |
TVO
|
Team FZN
|
0 - 0 * TVO wns 5-3 pen
|
JO13 - FINALE
|
29/06/19 | I1 -J2 |
WHPH/SkillzMasters
|
EM Voetbal Academy
|
2 - 4
|
CF - 3e & 4e Plaats
|
29/06/19 | A1 -H2 |
Zengange
|
Team FZN
|
3 - 5
|
FINALE
|
29/06/19 | A1 -H2 |
Mollo United
|
TVO: Tot Vriendschap Opgericht
|
1 - 1 * TVO wins 7-6 pen
|
Daarnaast willen wij even de aandacht vestigen op alle
AFA Cup scheidsrechters
. Realisatie van dit toernooi kan slechts geschieden dankzij de inzet van onze enthousiaste scheidsrechters, daarvoor zeggen wij hen bij deze hartelijk dank! Want zonder scheidsrechters geen wedstrijd!
Daarnaast willen wij even de aandacht vestigen op alle AFA Cup vrijwilligers . Realisatie van dit toernooi kan slechts geschieden dankzij de inzet van onze enthousiaste vrijwilligers, daarvoor zeggen wij hen bij deze hartelijk dank! Want zonder vrijwilligers geen organisatie!
Daarnaast willen wij even de aandacht vestigen op onze AFA Cup Partnerships . Want zonder het vertrouwen en support van deze fantastische sponsoren kunnen wij het AFA Cup toernooi niet zo groots organiseren. Namens het AFA Cup Team Bedankt!